O nás

"Originální autorská keramika ze Zaječic Krušnohoří regionální produkt®" to je označení naší autorské keramiky ve světě.

Naše dílna vznikla v létě v roce 2014 a to úplně náhodou. Založila jsem jí spolu se svým manželem Josefem Kášem. Začalo to uměleckou činností, kdy se v dílně tvořilo z hlíny a pálilo v keramické peci vytápěné dřevem.

Postupem času, kdy se z prvních hrnečků a misek staly dárky pro rodinu, jsme se jako první akce zúčastnili bleších trhů v Málkově u Chomutova. A pak už to šlo tak nějak samospádem.

Někdy v roce 2018 jsem dostala kontakt na paní Dufkovou, ředitelku MASZK v Droužkovicích. Ta mi nabídla možnost ocenit naší keramiku značkou "Krušnohoří Regionální produkt®". Ano po splnění přísných podmínek jsme skutečně prestižní značku Regionální produkt obdrželi a jsme na ni patřičně hrdí. Od té doby se spustil kolotoč prodejních akcí a trhů.

A nyní v roce 2023 již máme stálý okruh věrných zákazníků, kteří si objednávají naši keramiku a pravidelně se účastníme i jarmarků a kulturních akcí po celé naší vlasti.

Vítejte tedy na naší stránce a přejeme příjemné počtení. Romana a Josef Kášovi.

 

Kontakt

Romana Kášová - umělec Zaječice 22
Vrskmaň
43115
Česká Republika
telefon: 777257028
hrncirna.rk@seznam.cz